HOME WINTER LOVE

Dimri ka ardhur dhe me të vijnë edhe zakonet e vjetra të këtij sezoni të mrekullueshëm. Tani është koha për tu mbështjellë me batanijen e preferuar, për të lexuar një libër ose për të pirë një filxhan çokollatë të nxehtë … për t’i bërë përshtypje miqve tuaj me një darkë të gatuar në shtëpi shoqëruar me një gotë verë të mirë. Çdo stinë ka mënyrën e saj të veçantë të jetesës në shtëpi, ndaj NOVA HOME ju sugjeron disa produkte për ta shijuar sa më mirë këtë sezon të bardhë:

Aksesorë Home

Divan shumë komod Olympic

ndricues_hamal

Ndriçues Hamal

Poltron Glory

Tavolinë mesi Nono

Librari Erika

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Main Menu