Sherbimi klientit

Ndihme

Keni nevojë për ndihmë?
Na telefononi:
Online: 0684081764
ose dërgoni e-mail në onlinesale@novacontract.al

Orari:
E Hënë – E Dielë: 08:00 – 22:00.
Tiranë: Rruga e Kavajës, Ish – Parku i Autobuzave
Prishtinë: Magjistralja Prishtinë-Fushë Kosovë

Procesi porosit 

  • Zgjidhni produktet tuaja të preferuara dhe porosit me një klik
    Ju mund të zgjidhni për të blerë produktet duke klikuar në butonin kuq “Porosi Tani”
  • Plotësoni të dhënat

Proçesi i porosisë është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë. Plotësoni të dhënat tuaja personale 

  • Merrni një e-mail konfirmimi

Pasi ne marrim porosinë tuaj, ju do të merrni një e-mail konfirmimi. Ne do të proçesojmë me porosinë tuaj sa më shpejtë të jetë e mundur dhe do t’ju telefonojmë për të konfirmuar porosinë dhe datën e dërgesës.

  • Dërgesa në shtëpi

Porosia juaj do të paketohet dhe do të dërgohet brenda 2-3 ditëve në adresën tuaj. Nëse keni probleme me porosinë mund të na kontaktoni në këtë numër: +355 68 40 81 764

AlbanianEnglish

Main Menu