• Nuk ka gjendje!

    Karrige AMAS Dark Red

    Rikthehet karriga AMAS. Karrigia është me ulëse material velvet, ndërsa pjesa e këmbëve është strukturë druri në ngjyrë të errët. Karrigia ofron qëndrueshmëri dhe rehati maksimale. Mund të përdoret lehtësisht për çdo lloj stili në shtëpi dhe ambjente biznesi. Karriget janë të përshtatshme për dhoma ngrënie, dhoma ndenje, kuzhinë, zyra, bare dhe restorante.

    Permasa: 55 x 50 x 82 cm

    Ngjyra: jeshile, vishnje, gri, rozë

AlbanianEnglish

Main Menu