• Nuk ka gjendje!

    Karrige SIA White

    Karrigia më e famshme dhe e kërkuar SIA. Karrigia është me ulëse material polipropilen (plastikë ekologjikisht e sigurtë). Pjesa e këmbëve është strukturë druri dhe hekuri. Përdorimi i këmbëve të drurit natyral të ahut siguron rezistencë dhe qëndrueshmëri të lartë. Karrigia mund të përdoret lehtësisht për çdo lloj stili në shtëpi dhe ambjente biznesi. Karriget janë të përshtatshme për dhoma ngrënie, dhoma ndenje, kuzhinë, zyra, bare dhe restorante.

    Permasa: 45 x 52 x 82 cm

    Ngjyra: e bardhë, e zezë, gri

AlbanianEnglish

Main Menu