Jastek ORTOPEDIK 45*65 cm

Bli me IuteCredit duke filluar nga 190 Leke ne Muaj.

639 Leke1,390 Leke

low in stock!

Jastek i mbushur nga copëzat e buta dhe ortopedike të sfungjerit. Qepje e cila ofron mundësinë e përdorimit në të dyja anët për të ofruar mbështetjen e preferuar të qafës. Mbështjellëse pambuku dhe mikrofibre e cila mundëson vetëajrosjen e jastekut.

Përmasa: 45×65 cm
Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

Compare
SKU: 4119000000224 Categories: , , Tag:

Jastek i mbushur nga copëzat e buta dhe ortopedike të sfungjerit. Qepje e cila ofron mundësinë e përdorimit në të dyja anët për të ofruar mbështetjen e preferuar të qafës. Mbështjellëse pambuku dhe mikrofibre e cila mundëson vetëajrosjen e jastekut.

Përmasa: 45×65 cm
Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

AlbanianEnglish

Main Menu