Jastek SOFT 50*70 cm

Buy with IuteCredit starting from 380 Leke monthly.

799 Leke1,290 Leke

low in stock!

Jastëk Soft me përmasë 50x70cm.

Përbëhet  nga copëzat e buta të sfungjerit . Mbështjellëse pambuku dhe mikrofibre.

Nuk ka zinxhir.

Compare
SKU: 3902458230268 Categories: , , Tag:
AlbanianEnglish

Main Menu