Jorgan i Gravuar Dark Grey 200*200 cm

Buy with IuteCredit starting from 380 Leke monthly.

3,990 Leke6,990 Leke

low in stock!

Jorgan premium i gravuar me përmasë 200*200cm.

Jorgan i dizenjuar për butësi dhe ngrohtësi. Copë ideale antialergjike për gjumë perfekt.

Ngjyra: I bardhë, Bezhë, Gri, Gri i errët

Compare
SKU: 3901287110123-2 Categories: , , Tag:

Jorgan premium i gravuar me përmasë 200*200cm.
Jorgan i dizenjuar për butësi dhe ngrohtësi. Copë ideale antialergjike për gjumë perfekt.
Ngjyra: I bardhë, Bezhë, Gri, Gri i errët

Additional information

Dimensions 200 × 200 cm
AlbanianEnglish

Main Menu