Krevat ELESA

44,900 Leke64,900 Leke

low in stock!

Permasa: 180*210 cm
Pjesa e mbeshtetses me sfyngjer material velvet, dhe qe hiqet.
Struktura metalike.

Compare
SKU: 6163556394225 Categories: , , Tag:

Main Menu