Set Çarçafësh Dopio Cloud Red

4,990 Leke9,990 Leke

low in stock!

Çarcafët janë material pambuk, material që të mban ngrohtë, nuk rrëshket dhe nuk pushëzohet.

Seti përmban :

  • 2 këllëf jasteku 50*70cm,
  • 1 kellëf jorgani me kopsa 200×220,
  • Çarçaf i poshtëm lisho pa llastik 240×260
Compare

Main Menu