Komo LIOR Grey

7,990 Leke12,500 Leke

in stock!

Compare

•Dru natyral
•Doreza lekure
• Tre sirtare dhe dy kanate me ndarje te brendshme
• Lehetesisht e montueshme

Additional information

Material

Dhoma

,

Përmasat

Main Menu