Karrige AMAS Dark Red

Bli me IuteCredit duke filluar nga 260 Leke ne Muaj.

out of stock!

Rikthehet karriga AMAS. Karrigia është me ulëse material velvet, ndërsa pjesa e këmbëve është strukturë druri në ngjyrë të errët. Karrigia ofron qëndrueshmëri dhe rehati maksimale. Mund të përdoret lehtësisht për çdo lloj stili në shtëpi dhe ambjente biznesi. Karriget janë të përshtatshme për dhoma ngrënie, dhoma ndenje, kuzhinë, zyra, bare dhe restorante.

Permasa: 55 x 50 x 82 cm

Ngjyra: jeshile, vishnje, gri, rozë

Bli me IuteCredit Compare

Informacion shtesë

Përmasa 55 × 50 × 82 cm
AlbanianEnglish

Main Menu