Karrige AMELIA Grey

7,490 Leke9,910 Leke

low in stock!

Rikthehet karriga AMELIA. Karrigia është me ulëse material velvet, ndërsa pjesa e këmbëve është strukturë druri në ngjyrë të errët. Karrigia ofron qëndrueshmëri dhe rehati maksimale. Mund të përdoret lehtësisht për çdo lloj stili në shtëpi dhe ambjente biznesi. Karriget janë të përshtatshme për dhoma ngrënie, dhoma ndenje, kuzhinë, zyra, bare dhe restorante.

Permasa: 59 x 54 x 74 cm

Ngjyra: jeshile, vishnje, gri, rozë

Compare

Additional information

Dimensions 59 × 54 × 74 cm

Main Menu