Set ngrenie Helsink

Bli me IuteCredit duke filluar nga 890 Leke ne Muaj.

23,890 Leke40,270 Leke

low in stock!

Tavolina me xham te temperuar ne permase 150*90cm dhe kembet prej druri .

Karriget me ulese polikarbonat plastik , shilte te bute dhe kembet prej druri .

Cilesi e garantuar !

Bli me IuteCredit
SKU: N004065 / 4xN004066 Category: Tag:

Produkti eshte i ri ne paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti:  Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa: || || || CASH NE DOREZIM

Tavolina me xham te temperuar ne permase 150*90cm dhe kembet prej druri .

Karriget me ulese polikarbonat plastik , shilte te bute dhe kembet prej druri .

Cilesi e garantuar !

Main Menu