Set ngrenie Talia

29,860 Leke53,900 Leke

low in stock!

Tavolina me xham te temperuar ne permase 150*120cm dhe kembet prej druri .

Karriget me ulese polikarbonat plastik , shilte te bute dhe kembet prej druri .

Cilesi e garantuar !

Compare
SKU: N004206 Categories: , Tag:

Additional information

Dimensions 150 × 90 cm
Ngjyrat

Material

Dhoma

Përmasat

90x140cm e mbyllur
90x180cm e hapur

Main Menu