Karrike ushqimi, DECCO, Grey

Bli me IuteCredit duke filluar nga 370 Leke ne Muaj.

9,990 Leke17,900 Leke

low in stock!

Palosje kompakte për ruajtje
Tabaka e heqshme
Mbështetësja e rregullueshme e shpinës
Rrotat rrotulluese me frena
Rregullimi i lartësisë së sediljes
Rrip sigurie me 5 pika
Shporte magazinimi

Bli me IuteCredit Compare
SKU: 5901691957251 Categories: ,

Decco – karrige ushqimi e lartë me dizajn funksional dhe tërheqës. Shumëllojshmëria në rregullimeve (lartësia e sediljes, mbështetëse, mbështetëse për këmbët) e bën shumë të lehtë adoptimin për nevojat e fëmijës suaj. Materiali i tabakasë është e dobishme për servirjen e vakteve, dhe mbulesa prej lëkure sintetike është e lehtë për t’u mirëmbajtur dhe pastruar. Karrigia e ushqimit është e pajisur me rrota rrotulluese dhe mbajtëse për stabilitet.

Palosje kompakte për ruajtje
Tabaka e heqshme
Mbështetësja e rregullueshme e shpinës
Rrotat rrotulluese me frena
Rregullimi i lartësisë së sediljes
Rrip sigurie me 5 pika
Shporte magazinimi

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
E palosur: 58/100/40 cm
E shpalosur: 58/110/84 cm
Ndenjësja: 30/47/22 cm; długość podnóżka – 20 cm

Pesha: 7.5 kg

AlbanianEnglish

Main Menu