Ndenjese makine, FLY -FIX 9-36 kg, Grey

Bli me IuteCredit duke filluar nga 740 Leke ne Muaj.

19,900 Leke36,900 Leke

low in stock!

• Pesha grupi I/II/III – 9-36kg
• Montim me fytyrë përpara
• Montim ISOFIX me rrip TopTether
• Rrip me 5 lidhje të rregullueshme
• Mbushëse rripash të buta
• Blloqe komode për foshnjat
• Mbështetje e rregullueshme e kokës
• Mbështetja e sediljes
• Mbulesa e sediljes që hiqet

Bli me IuteCredit Compare
SKU: 5901691956834 Categories: ,

Sedilja e makinës e grupit I/II/III FLY-FIX është projektuar për fëmijë të peshës 9-36 kg. I montuar me standartin ISOFIX jep një mbështetje të sigurtë dhe të qëndrueshme në makinë. Mbështetja e kokës dhe rripi e bëjnë rregullimin të lehtë dhe të thjeshtë. E bërë me materiale cilësore dhe dizajn modern i jep një pamje të pastër dhe elegante. Sedilja e gjerë, ergonomike ka 4 pozicione për rregullim të lehtë.

• Pesha grupi I/II/III – 9-36kg
• Montim me fytyrë përpara
• Montim ISOFIX me rrip TopTether
• Rrip me 5 lidhje të rregullueshme
• Mbushëse rripash të buta
• Blloqe komode për foshnjat
• Mbështetje e rregullueshme e kokës
• Mbështetja e sediljes
• Mbulesa e sediljes që hiqet

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Vendi uljes: 34/56-73/40 CM
E jashtme: 46/64-81/57 CM

Pesha: 13.5 kg

AlbanianEnglish

Main Menu