Ndenjese makine, RODOS 0-25 KG, Grey

Bli me IuteCredit duke filluar nga 590 Leke ne Muaj.

15,900 Leke28,900 Leke

low in stock!

Sedilja e makinës RODOS me orientim montimi para dhe mbrapa. Grupi i peshës 0+/I/II (0-25 kg).

Jastëk ergonomik për të porsalindur
Sedilje me mbështetje
Siguri me dy shina
Montim me pamje nga perpara dhe mbrapa
Mbajtëse filxhani

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Ndenjësja: 29/65/28 cm
E jashtme: 47/74/54 cm

Pesha: 8.3 kg

Bli me IuteCredit Compare
SKU: 5901691955882 Categories: ,

Sedilja e makinës RODOS me orientim montimi para dhe mbrapa. Grupi i peshës 0+/I/II (0-25 kg).

Jastëk ergonomik për të porsalindur
Sedilje me mbështetje
Siguri me dy shina
Montim me pamje nga perpara dhe mbrapa
Mbajtëse filxhani

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Ndenjësja: 29/65/28 cm
E jashtme: 47/74/54 cm

Pesha: 8.3 kg

AlbanianEnglish

Main Menu