Dyshek ALOE VERA 190*160*20

14,900 Leke26,200 Leke

in stock!

Dysheket jane me vakum dhe vijne ne forme ruli te mbyllur. Jane te bute, me sfungjer dhe kane nje shtrese memory qe ofron pershtatje te menjehershme me formen e trupit. Gjithashtu jane antialergjike dhe nuk lejojne depertimin e baktereve ose insekteve te ndryshme.

Compare

Additional information

Përmasat

200×160 cm
200×180 cm
190×160 cm

Monedha (Lek)

Monedha (EU)

Main Menu