Dyshek ALOE VERA 200*90*20

7,990 Leke15,600 Leke

in stock!

Dysheket jane me vakum dhe vijne ne forme ruli te mbyllur. Jane te bute, me sfungjer dhe kane nje shtrese memory qe ofron pershtatje te menjehershme me formen e trupit. Gjithashtu jane antialergjike dhe nuk lejojne depertimin e baktereve ose insekteve te ndryshme.

Compare

Monedha (Lek)

Monedha (EU)

Main Menu