Dyshek ALOE VERA 200*160*20

18,700 Leke29,500 Leke

in stock!

Dysheket jane me vakum dhe vijne ne forme ruli te mbyllur.
Jane te bute, me sfungjer dhe kane nje shtrese memory qe ofron pershtatje te menjehershme me formen e trupit.
Gjithashtu jane antialergjike dhe nuk lejojne depertimin e baktereve ose insekteve te ndryshme.

Compare
SKU: N003310 Categories: , , ,

Additional information

Përmasat

200×160 cm
200×180 cm
190×160 cm

Monedha (Lek)

Monedha (EU)

Main Menu