Jastek Ergonomik 60*40*12

1,590 Leke1,990 Leke

low in stock!

Jastëku në brëndësi është i përbërë nga materiali memori, i cili lejon jastëkun të përshtatet në mënyrë perfekte me formën dhe peshën e kokës dhe qafës, duke ofruar rehati dhe gjumë të shëndshëm e sa më natyralForma e tij është ideale për personat që flenë me shpinë ose anash.

Compare
SKU: N003396 Categories: , , ,

Main Menu