Jastek LAVENDER 45*65 cm

1,390 Leke1,990 Leke

low in stock!

Jastëk Lavender me përmasë 45x65cm.

Përbëhet nga copëzat e sfungjerit dhe copëza memory . Mbështjellëse pambuku me fibra te lavenderit.

Mbështjellëse me zinxhir.

Compare
SKU: 3901287110154 Categories: , , ,

Main Menu