Jastek ORTOPEDIK 45*65 cm

790 Leke1,390 Leke

low in stock!

Jastëk Ortopedik me përmasë 45x65cm.

Përbëhet  nga copëzat e buta dhe ortopedike të sfungjerit . Mbështjellëse pambuku dhe mikrofibre.

Nuk ka zinxhir.

Compare
SKU: 3901287110024 Categories: , , ,

Main Menu