Tapet BOLGAR Red

29,748 Leke59,510 Leke

in stock!

Compare

E kuqe e zbehtë, me tonalitete të forta dhe përzierje nuancash.
E përzgjedhura e këtij viti, pasi përban shumë elementë tokësorë duke i dhënë shtëpisë tuaj ngrohtësi dhe elegancë.

Material: 100% Viskozë
Permasa: 160*230cm
Orgjina: India
Te punuara me dore

Additional information

Weight 16.5 kg
Dimensions 230 × 160 cm

Monedha (Lek)

Monedha (EU)

Main Menu