Tapet MAXICO Cream

24,788 Leke49,600 Leke

in stock!

Compare
SKU: N003832 Categories: , , ,

Cream Tan/ Tonalitete Bezhe
Ngjyrë e ngjashme bezhë dhe fildishi,  një ngjyrë neutrale, relaksuese dhe qetësuese,  ka njëtrajtësisht pastërti dhe butësi të ngjyrës së bardhë, por me një ton më të ngrohtë.
Fildishi përfaqëson qetësi dhe këndësi.
Ngjyra e fildishtë jep një ton të relaksuar dhe hijeshi ambjentit tuaj.

Material: 50% Material i leshtë dhe 50% Fibra rezistente sintetike
Emri: Maxico
Orgjina: India
Punuar me dorë

Additional information

Weight 16 kg
Dimensions 230 × 160 cm

Monedha (Lek)

Monedha (EU)

Main Menu