Varse rrobash SKUDO Black

14,456 Leke18,070 Leke

low in stock!

E përshtatshme për të varur rrobat në varëse rrobash, si dhe kostume ose veshje të sipërme në kapakët në një tra horizontal të gjatë. Në fund të produktit është e pajisur me një raft të gjerë në të cilën ju mund të vendosni kuti me këpucë, çanta ose madje edhe mjete të ndryshme për kujdesin e veshjeve dhe këpucëve. Modeli është bërë nga materiale të qëndrueshme (polipropilen) dhe të besueshme që janë në gjendje të mbajnë përgjithmonë produktin në gjendje të shkëlqyer dhe me rezistencë ndaj faktorëve të jashtëm.

Compare
SKU: N003027 Categories: , ,

Additional information

Weight 8.5 kg
Ngjyrat

Material

,

Material Opsional

Polipropilen

Dhoma

Përmasat

Lartësia: 142 cm
Gjerësia: 105 cm
Thellësia: 54.5 cm

Main Menu