Varese rrobash TUKANO Black

4,576 Leke5,720 Leke

low in stock!

Një varëse, e kompletuar me dizajn modern ombrellë dhe origjinale.Përbëhet nga një kolonë qendrore e bërë në bazë të plotë të kompozimit të natyrës së librave dhe detajeve të polipropilenit të disponueshëm në dy ngjyra të ndryshme: të bardha ose të zeza. Vjen në dy përmasa dhe 3 ngjyra: Gri, e Bardhë, e Zezë

Baza: 36 x 36
Lartësia: 155 cm

 

Compare
SKU: N001772 Categories: , ,

Additional information

Weight 6 kg
Ngjyrat

, ,

Material

,

Dhoma

, ,

Përmasat

Baza 36 x 36 cm
Lartësia. 155 cm

Main Menu