Tapet ALBEROBELLO

19,900 Leke39,680 Leke

in stock!

Compare

Material: Fibra natyrale pambuku dhe mendafsh i ricikluar
Emri: Alberobello
Orgjina: India

Ngjyrë kafe ne bazë,
e mbuluar me vija kafe të errta dhe në ngjyrë të zezë.
Janë ekzemplarë të veçantë punuar me dorë.

Additional information

Weight 15 kg
Dimensions 230 × 160 cm
Dhoma

Përmasa

"230*160cm"

Main Menu