Tapet GLABE Blue

18,900 Leke39,680 Leke

in stock!

Compare

Ndjenja neutrale, mashkullore e Pantone’s Dusk Blue i jep ndjesi qetësuese të ngjyrës. Autoriteti botëror për ngjyrën e ka cilësuar këtë ngjyrim të lezetshëm midis parashikimit të saj të pranverës dhe si një zgjedhje nostalgjike, e besueshme.

Material: 75% Mendafsh Bambuje, 25% Polistër
Permasa: 160*230cm
Orgjina: India
Te punuara me dore

Additional information

Weight 16.5 kg
Dimensions 230 × 160 cm

Main Menu