Tapet MILTON Grey

Bli me IuteCredit duke filluar nga 550 Leke ne Muaj.

14,900 Leke39,680 Leke

low in stock!

Transporti: Tirane-200 Lekë / Rrethe-300 Lekë

Bli me IuteCredit Compare

Mirage gri. Një jeshile e nënvlerësuar me tone gri, mirazhi gri fton relaksim dhe qetësi.
E përkryer për shndërrimin e një dhoma gjumi ose banjoje në një vend të shenjtë të qetë.

Material: 100% Mikrofiber sintetike
Permasa: 160*230cm
Orgjina: India
Te punuara me dore

Transporti: Tirane-200 Lekë / Rrethe-300 Lekë

Informacion shtesë

Peshë 15 kg
Përmasa 230 × 160 cm
AlbanianEnglish

Main Menu