Divan Helsinki

199.00349.00

In stock

Divan 3 vendësh
Me hapje (Bëhet krevat)
Lehtësisht i pastrueshëm
Qepje e fortë dhe rezistente

Compare

Additional information

Ngjyrat

Black, Gri

Përmasat

180×87 cm

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Bli Sipas Kategorive