Karrige Klover

89.00135.00

In stock

Karrigia Klover me këmbë të zeza çeliku me jastëk të butë dhe thurje kryq me detaje në pjesën e lëkurës. Vendoseni në dhomën e ndenjes, në qoshen e leximit, ose si aksesor dekorativ.

Compare

Additional information

Ngjyrat

Blu

Material

Lëkurë, Metalike

Dhoma

Dhomë Ndenje, Zyrë

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Bli Sipas Kategorive