Këpucë noti për femra

1,590 Lekë 1,090 Lekë
Këpucë noti për femra
Perfekte për plazh, shëtitje me varkë ose sporte ujore.

Karakteristikat:
*Materiali: 92% poliestër dhe 8% material elastik
*Fleksibël dhe të rehatshme
*E bërë nga pëlhurë e qëndrueshme dhe me elasticitet të lartë
SKU: 8719202975772
Përshkrimi
Këpucë noti për femra
Perfekte për plazh, shëtitje me varkë ose sporte ujore.

Karakteristikat:
*Materiali: 92% poliestër dhe 8% material elastik
*Fleksibël dhe të rehatshme
*E bërë nga pëlhurë e qëndrueshme dhe me elasticitet të lartë