Set varese rrobash druri 15 cope

3,210 Lekë 1,790 Lekë
Set varese rrobash druri 15 cope 

Karakteristikat:
*Rezistente dhe shume komode
*Të dizajnuara për të organizuar dollapin tuaj
*Përmasat: 37 x 45 x 10.5 cm
SKU: 8430852416360
Përshkrimi
Set varese rrobash druri 15 cope 

Karakteristikat:
*Rezistente dhe shume komode
*Të dizajnuara për të organizuar dollapin tuaj
*Përmasat: 37 x 45 x 10.5 cm