Divan RETRO

74,900 Lekë 44,990 Lekë
Divan RETRO
Jeni duke kërkuar për një divan të rafinuar dhe komod? Zgjidhni Divanin RETRO për ti shtuar hijeshi dhomës tuaj të ndenjes.

Karakteristikat:
*Përmasat: 150 x 87 x 82 cm
*Materiali kryesor: Pisha
*Materiali i strukturës: Pisha, grimca-chipboard, ahu
*Materiali i mbushjes: shkumë poliuretani (PU)
*Materiali i veshjes: Poliestër, najloni
SKU: 3560231649487
Përshkrimi
Divan RETRO
Jeni duke kërkuar për një divan të rafinuar dhe komod? Zgjidhni Divanin RETRO për ti shtuar hijeshi dhomës tuaj të ndenjes.

Karakteristikat:
*Përmasat: 150 x 87 x 82 cm
*Materiali kryesor: Pisha
*Materiali i strukturës: Pisha, grimca-chipboard, ahu
*Materiali i mbushjes: shkumë poliuretani (PU)
*Materiali i veshjes: Poliestër, najloni