Divan RETRO

69,900 Lekë 49,990 Lekë
Divan RETRO
Jeni duke kërkuar për një divan të rafinuar dhe komod? Zgjidhni  Divanin DENVER për ti shtuar hijeshi dhomës tuaj të ndenjes.

Karakteristikat:
*Përmasat: 184 x 82 x 87 cm
*Materiali kryesor:Pisha
*Materiali i strukturës:Pisha, grimca-chipboard, ahu
*Materiali i mbushjes: shkumë poliuretani (PU).
*Materiali i veshjes: Poliestër, najloni
SKU: 3560231649548
Përshkrimi
Divan RETRO
Jeni duke kërkuar për një divan të rafinuar dhe komod? Zgjidhni  Divanin DENVER për ti shtuar hijeshi dhomës tuaj të ndenjes.

Karakteristikat:
*Përmasat: 184 x 82 x 87 cm
*Materiali kryesor:Pisha
*Materiali i strukturës:Pisha, grimca-chipboard, ahu
*Materiali i mbushjes: shkumë poliuretani (PU).
*Materiali i veshjes: Poliestër, najloni